Fladen Vermz Sandworm Kokulu Silikon İnceleme

Fladen Vermz Sandworm Kokulu Silikon

Merhaba arkadaşlar ben balıkolik. Bugün sizlere Fladen Vermz Sandworm Kokulu silikonun tanıtımını, performansını, fiyatını ve kullanılabilirliğini anlatacağım.

1 Fladen Vermz Sandworm silikon yemin kokusu nasıl?

fladen wermz sandworm yesil
Fladen Wermz Sandworm Yeşil

Vermz silikonları satın aldığımızda bize gelen paketin içinde belirgin bir sıvı yok ama çok yoğun bir koku olduğunu fark edeceksiniz. Hatta şunu söyleyebilirim ki kullandığım en ağır kokulu silikondur kendisi. Tabi ki bu koku sayesinde balıkları adeta çıldırtıyor ve bunun sonucunda çok iş yapıyor.

2 Vermz Sandwormz uzunluk, renk ve fiyatları

Sevgili hobidaşlar Vermz Sandworm 8.5 cm ve 9.5 cm olmak üzere yeşil ve kahverengi iki adet silikonla karşımıza çıkıyor. Fiyatı güncel olarak 27 TL ile 40 TL arasında değişmekte. 8.5 cm kahverengi ve 9.5 cm yeşil olmak üzere iki silikonu da satın aldım ve deneme şansı buldum.

3 Fladen Vermz Sandworm silikon sağlam mı?

Öncelikle şunu söyleyeyim benim gözümde silikonlar kesinlikle çok sağlam ve efsane uzayan silikonlar kategorisinde. Meranızda ispari varsa ve silikonlarınızı koparıyorsa bu silikon tam size göre, çünkü ispari bile koparamıyor.

4Vermz Sandworm silikon tam ve yarım kullanımı

Şahsen ispari olan merada başka silikon kullanmıyorum.
Silikonu tam boy ve yarım boy olmak üzere kullanma şansı buldum ve ikisini de başarılı bulmama rağmen tam halini mırmır ve eşkina avında çok başarılı buldum yarım halini ise daha çok istavritte daha başarılı olacağına inanıyorum.

5 Zaman, Emek, Para ve Fladden Vermz Sandworm

UV(ultraviyole ışığı yansıtma özelliği) veya Glow(fosforlu, ışığı tutan) özelliği olmamasına rağmen, yoğun kokusu balıkları baştan çıkarıyor. Özellikle mırmır performansı harika. Silikonun sağlam olması bize ekonomik açıdan çok yarar sağlıyor çünkü jigheadimiz kopmadığı sürece silikonumuzu avdan sonra paketine geri koyup bir sonraki avda rahatlıkla kullanabiliyoruz.

6 Performans ve renk ilişkisi. Kahverengi mi ? Yeşil mi?..

Yaptığım avlar sonucunda yeşil olan rengini performans açısından daha iyi bulsam da kahverengi ile de başarılı avlar gerçekleştirdim. İmkanınız varsa iki rengi de kullanabilirsiniz ama illa bir tane alacağım diyorsanız yeşil olanı almanızı tavsiye ederim.

7Fladen Vermz Sandworm saklama şekli

Fladen Vermz Sandworm silikonu kendi kabında veya sızdırmaz bir kapta ayrı olarak kullanın çünkü farklı silikonlarla yan yana koyarsanız erime söz konusu olabilir. Arkadaşlar tam boy olarak kullanacaksanız istavrit avında kesinlikle hırsız iğne kullanın ama mırmır veya eşkinada hırsız kullanmayabilirsiniz.

8 Fladen Vermz Sandworm İnceleme Puanları

Fiyat olarak 5 üzerinden 4.5 veriyorum, dayanıklılık 5 üzerinden 5, performans 5 üzerinden 4.5 vererek şuanda gözde üç silikonum arasında yerini aldı.

Arkadaşlar bu yazımızda konumuz Fladen Vermz Sandworm Kokulu silikondu. Sonraki yazılarımda çeşitli silikonları tanıtacağım, aklınızda soru işaretleri varsa veya başka bir silikonu denememi isterseniz yorum yapabilirsiniz. Rast gele!

SON 9 YAZI

EN ÇOK OKUNAN YAZILAR

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
4 Yorum
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Burak Koçak
Burak Koçak
6 ay önce

Bu silikonu tekne altına jighead ile indirip çipura mercan avında başarılı olunabilir mi sizce?

Balıkolik
Balıkolik
6 ay önce

Teknede derinliğe uygun bir jigheadle biraz kamışı oynatarak sararsan verim alacağını düşünüyorum. Bu slikonla mırmır, eşkina, istavrit, levrek, iskorpit gibi saldırgan balıkların hepsi çok kolay yakalanıyor bunun sebebi ise içinde çok yoğun amino asit kokusu var bu da balıkları cezbediyor ve saldırganlaştırıyor. O yüzden çipura ve mercan varsa bu slikona hayır demeyecektir. Bana göre Bi lrfcinin çantasında olmazsa olmazlar arasına girer. Alıp denemen gerektiğini düşünüyorum. Yaptığın veya yapacağın avları forumumuzda paylaşarak bizlerle etkileşim içinde olursan sevinirim iyi günler rastgele.

Burak Koçak
Burak Koçak
6 ay önce
Reply to  Balıkolik

Tamamdır. Bu silikonu mutlaka alıp yasakların kalkması akabinde ilk fırsatta deneyeceğim ve sonucu da sizlerle paylaşacağım. Cevabınız için teşekkür ederim.

Balıkolik
Balıkolik
6 ay önce
Reply to  Burak Koçak

Geri dönüş yapcağına sevindim bekliyoruz 🙂